تخصص         کارشناسی ارشد مشاوره در مامایی

خدمات قابل ارائه        

  • سوابق کاری : 1 ) گذراندن دوره طرح در بیمارستان دزیانی گرگان سال 79 الی 81 2 ) مربی دانشجویان پرستاری و مامایی دانشکده پرستاری مامایی گرگان سال 80 الی 86 3 ) اداره مطب خصوصی و ارائه خدمات مامایی و مشاوره به مراجعین در گرگان سال 84 الی 86 4 ) مامای شاغل در بیمارستان آق قلا در بخشهای جراحی زنان و کلینیک تخصصی و زایشگاه از سال 86 تاکنون 5 ) ماما در بیمارستان بسکی گنبد سال 93

شماره های تماس

آدرس         دانشگاه علوم پزشکی گرگان

بیمه های طرف قرارداد         پزشک محترم هنوز بیمه های طرف قراردادش را اعلام نکرده

روزها و ساعتهای ویزیت         همه روزه بجز ایام تعطیل

ارتباط با تلگرام مدیر سایت
تلگرام

اصلاح اطلاعات         کاربر گرامی چناچه خود پزشک هستید یا منشی ایشان می باشید و اطلاعات فوق را می خواهید به روز نمایید می توانید با شماره 09192739921 تماس بگیرید یا به این شماره تلگرام پیام بفرستید تا ما بلافاصله با شما تماس گرفته و نام کاربری و کلمه عبور مربوط به پنل شخصی شما را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید در آن پنل علاوه بر اطلاعات فوق تصاویری از خدمات و مطبتان را برای معرفی بیشتر آپلود نمایید و حتی نظرات و سوالات و قرار ملاقاتهای مربوط به خودتان را مدیریت نمایید.

چنانچه از پزشک فوق سوالی در مورد بیماریتان دارید یا مشاوره می خواهید از فرم زیر استفاده نمایید

فرم ثبت سوال

ثبت سوال

چنانچه این پزشک را می شناسید یا پزشک شما بوده یا به هر دلیلی علاقه مند به ثبت نظر در مورد ایشان هستید می توانید نظر خود را ثبت نمایید.

فرم ثبت نظر

ثبت نظر

فرم نوبت دهی آنلاین

چنانچه از پزشک فوق بنا به اطلاعات مربوط به حضور ایشان تا این لحظه داریم می خواهید نوبت بگیرید، می توانید از فرم ساده زیر استفاده نمایید.

لطفا شماره موبایل خود را جهت هماهنگیهای لازم وارد نمایید

لطفا با توجه به روزها و ساعاتی که پزشک اعلام کرده انتخاب نمایید

روزهای پذیرش:     همه روزه بجز ایام تعطیل
ساعات پذیرش:     مشخص نشده !


ثبت نوبت

سوالات کاربران ( 0 مورد تاکنون )
نظرات کاربران ( 1 مورد تاکنون )

طهماسب گلزاری در تاریخ 1395-10-11 11:56:08 ق.ظ

سلام سرکار خانم دکتر علیجانی امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیتان سربلند وپیروز باشید.واین سرزمین به پزشکانی چون شما میبالد. در پناه یزدان پاک


نوبتهای گرفته شده تاکنون ( 0 مورد تاکنون )